Ofertă acceptată Cumpărare directă

Roata de masurat distante 10000m, Strend Pro 06-08-DMW

Număr anunț
DA22266005
Autoritate contractantă
ORASUL FILIASI (CUI 4553372)
Furnizor / câștigător
VIVA METAL DECOR SRL (CUI RO17295275)
Cod CPV
38330000-7 · Instrumente manuale de masurare a lungimilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
142,86 RON
Valoare atribuită
142,86 RON
Data publicării
22.01.2019 13:39
Termen limită
27.01.2019 17:00
Data finalizării
22.01.2019 14:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

142,86 RON

din 142,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.