Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VANDOREN JAVA FILED RED 2.5 ALTO SAX
- Număr anunț
- DA21784077
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL BUCOVINA (CUI 25345587)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI RO18996892)
- Cod CPV
- 37321200-6 · Ancii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 218,40 RON
- Valoare atribuită
- 218,40 RON
- Data publicării
- 19.11.2018 12:33
- Termen limită
- 24.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.11.2018 14:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
218,40 RON
din 218,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro