Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PIESE AUTO UM 01812 CONFORM COMANDA

Număr anunț
DA21783206
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01812 (CUI 24352365)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI RO151836)
Cod CPV
34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.564,41 RON
Valoare atribuită
5.564,41 RON
Data publicării
19.11.2018 12:05
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 14:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.564,41 RON

din 5.564,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.