Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE CONSUMABILE REPARATII FLE-FC-225;CASETA CU SENZOR INDICATOR POZITIE USA E-W FLE FC 225E;EL

Număr anunț
DA21781370
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
Furnizor / câștigător
PRECIZIA Y COMPANY S.R.L. (CUI 14883122)
Cod CPV
50532000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a masinilor si aparatelor electrice si a echipamentului conex (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.085,26 RON
Valoare atribuită
6.085,26 RON
Data publicării
19.11.2018 11:15
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 12:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.085,26 RON

din 6.085,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.