Număr anunț
DA21781308
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VALCEA (CUI 2540589)
Furnizor / câștigător
PRECIZIA Y COMPANY S.R.L. (CUI 14883122)
Cod CPV
50532000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a masinilor si aparatelor electrice si a echipamentului conex (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.184,86 RON
Valoare atribuită
4.184,86 RON
Data publicării
19.11.2018 11:13
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 13:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.184,86 RON

din 4.184,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.