Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii de audit statutar/financiar pentru anul financiar 2018
- Număr anunț
- DA22340832
- Autoritate contractantă
- Algorithm Residential S3 Srl (CUI 37409960)
- Furnizor / câștigător
- RADULESCU M GEORGETA (CUI 27241469)
- Cod CPV
- 79212000-3 · Servicii de auditare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.000 RON
- Valoare atribuită
- 12.000 RON
- Data publicării
- 05.02.2019 08:22
- Termen limită
- 10.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.02.2019 10:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.000 RON
din 12.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro