Ofertă acceptată Cumpărare directă

Traduceri: spaniola, germana, engleza, si altele

Număr anunț
DA22258619
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII BISTRITA (CUI 13597106)
Furnizor / câștigător
JIMBOREAN PATRICIA MARIA TRADUCATOR SI INTERPRET (CUI 32484871)
Cod CPV
79530000-8 · Servicii de traducere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.246 RON
Valoare atribuită
1.246 RON
Data publicării
21.01.2019 14:55
Termen limită
26.01.2019 17:00
Data finalizării
21.01.2019 15:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.246 RON

din 1.246 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.