Ofertă acceptată
Cumpărare directă
platforma translatie - cercet pr. 79PCCDI/2018, ref 1836/24.09.2018
- Număr anunț
- DA21414267
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- APEL LASER SRL (CUI RO15595373)
- Cod CPV
- 38636000-2 · Instrumente optice specializate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.231 RON
- Valoare atribuită
- 8.231 RON
- Data publicării
- 08.10.2018 14:28
- Termen limită
- 13.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.10.2018 14:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.231 RON
din 8.231 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro