Ofertă acceptată Cumpărare directă

PROIECTARE SI EXECUTIE INSTALATIE UTILIZARE ALIMENTARE CU ENERGIE ELECTRICA

Număr anunț
DA21773234
Autoritate contractantă
/ J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
Furnizor / câștigător
97 ELECTRICONST SRL (CUI RO10127088)
Cod CPV
50532300-6 · Servicii de reparare si de intretinere a generatoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.407,70 RON
Valoare atribuită
6.407,70 RON
Data publicării
16.11.2018 13:46
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 14:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.407,70 RON

din 6.407,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.