Acasă · Licitații
· Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ANVELOPA 14.5 R 20
- Număr anunț
- DA22255104
- Autoritate contractantă
- COMUNA TARNOVA (CUI 3227262)
- Furnizor / câștigător
- BIT SEVEN AUTO SRL (CUI RO34655684)
- Cod CPV
- 34330000-9 · Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.873,94 RON
- Valoare atribuită
- 2.873,94 RON
- Data publicării
- 21.01.2019 12:11
- Termen limită
- 26.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.01.2019 10:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.873,94 RON
din 2.873,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro