Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)

Număr anunț
DA21763270
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ION I.C. BRATIANU (CUI 4266332)
Furnizor / câștigător
COMSTING RADU SRL (CUI RO17562747)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.292 RON
Valoare finală
1.292 RON
Data publicării
15.11.2018 15:40
Data finalizării
19.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.