Ofertă acceptată Cumpărare directă

TONER LEXMARK x264/x364/x363

Număr anunț
DA22262812
Autoritate contractantă
COMUNA HODAC(PRIMARIA COMUNEI HODAC) (CUI 4641555)
Furnizor / câștigător
MARTEL COM SRL (CUI RO12007070)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
569,76 RON
Valoare atribuită
569,76 RON
Data publicării
22.01.2019 10:42
Termen limită
27.01.2019 17:00
Data finalizării
22.01.2019 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

569,76 RON

din 569,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.