Ofertă acceptată Cumpărare directă

RECICLARE SI ACHIZITIE TONERTONER

Număr anunț
DA22258790
Autoritate contractantă
Comuna Vladeni (Primaria Vladeni) (CUI 15651082)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI RO14639030)
Cod CPV
30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
193,27 RON
Valoare atribuită
193,27 RON
Data publicării
21.01.2019 15:06
Termen limită
26.01.2019 17:00
Data finalizării
22.01.2019 08:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

193,27 RON

din 193,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.