Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Card de memorie Kingston Canvas Select microSDHC, 32 GB, 80 MB/s Citire, 10 MB/s Scriere, Clasa 10
- Număr anunț
- DA22258502
- Autoritate contractantă
- REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI RO1590236)
- Furnizor / câștigător
- EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
- Cod CPV
- 30233100-2 · Unitati de memorie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45,38 RON
- Valoare atribuită
- 45,38 RON
- Data publicării
- 21.01.2019 14:49
- Termen limită
- 26.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.01.2019 15:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
45,38 RON
din 45,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro