Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 3,0% sub estimat
Motorina Euro L Diesel
- Număr anunț
- DA21784195
- Autoritate contractantă
- Administratia Nationala a Rezervelor de Stat si Probleme Speciale-Unitatea Teritoriala 360 (CUI 26308129)
- Furnizor / câștigător
- LUKOIL ROMANIA SRL (CUI RO10547022)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 370,11 RON
- Valoare atribuită
- 359,16 RON 3,0% sub estimat
- Data publicării
- 19.11.2018 12:37
- Termen limită
- 24.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.11.2018 15:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
359,16 RON
din 370,11 RON estimat
3,0%
Adjudecat la 97,0% din estimat · economie 10,95 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.