Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aspirator cu filtrare in apa ZELMER 829.0SP, 4l, 1600W, mov - negru

Număr anunț
DA21782429
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PETRE TUTEA BOTENI (CUI 29446550)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
487,31 RON
Valoare atribuită
487,31 RON
Data publicării
19.11.2018 11:43
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 15:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

487,31 RON

din 487,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.