Ofertă acceptată Cumpărare directă

bara trasa inox fi65

Număr anunț
DA22258597
Autoritate contractantă
U.M. 0172 Dragalina (CUI 8526893)
Furnizor / câștigător
MOBIL SRL (CUI RO1913850)
Cod CPV
44331000-9 · Bare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.092 RON
Valoare atribuită
7.092 RON
Data publicării
21.01.2019 14:54
Termen limită
26.01.2019 17:00
Data finalizării
21.01.2019 15:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.092 RON

din 7.092 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.