Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare pachet cu drapele-Romania, UE si Franta, in com.Gura Raului, j.Sibiu

Număr anunț
DA21775602
Autoritate contractantă
Comuna Gura Riului (CUI 4240960)
Furnizor / câștigător
MIT OFFICE SIBIU SRL (CUI RO35622030)
Cod CPV
35821000-5 · Steaguri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.670 RON
Valoare atribuită
2.670 RON
Data publicării
16.11.2018 17:17
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 09:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.670 RON

din 2.670 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.