Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Insertie panou tir cu arcul 14,5 cm
- Număr anunț
- DA21775785
- Autoritate contractantă
- FEDERATIA ROMANA DE TIR CU ARCUL (CUI 4204135)
- Furnizor / câștigător
- HU 14405886 HF ELEVEN KFT.
- Cod CPV
- 37462170-6 · Panouri de tintit pentru tir cu arcul (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.792 RON
- Valoare atribuită
- 9.792 RON
- Data publicării
- 17.11.2018 06:16
- Termen limită
- 23.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.11.2018 09:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.792 RON
din 9.792 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro