Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cuptor cu microunde SHARP R200WW, 20l, 800W, alb

Număr anunț
DA21786632
Autoritate contractantă
Centrul Cultural Carmen Sylva Sinaia (CUI 2843957)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39711362-4 · Cuptoare cu microunde (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
207,51 RON
Valoare atribuită
207,51 RON
Data publicării
19.11.2018 13:50
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 14:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

207,51 RON

din 207,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.