Ofertă acceptată Cumpărare directă

Statie de calcat BOSCH TDS2140 Serie 2, 1.5l, 110 g/min, 2400W, alb-albastru

Număr anunț
DA21786474
Autoritate contractantă
GPP O lume minunata-Curtea de Arges (CUI 29385320)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39713500-8 · Fiare de calcat electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
352,88 RON
Valoare atribuită
352,88 RON
Data publicării
19.11.2018 13:45
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 14:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

352,88 RON

din 352,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.