Ofertă acceptată
Cumpărare directă
STENDER METALIC CROMAT CU ROTI H2.20CM (TT002 C)
- Număr anunț
- DA21786282
- Autoritate contractantă
- Teatrul Dramatugilor Romani (CUI 37143247)
- Furnizor / câștigător
- MARKETING CONCEPT SRL (CUI RO30912165)
- Cod CPV
- 39157000-7 · Piese de mobilier (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 179 RON
- Valoare atribuită
- 179 RON
- Data publicării
- 19.11.2018 13:39
- Termen limită
- 24.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.11.2018 14:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
179 RON
din 179 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro