Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Robot de bucatarie BOSCH MCM3201B, 2.3l, 800W, negru
- Număr anunț
- DA21780579
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI ROMAN (CUI 35398236)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39711210-4 · Roboti de bucatarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 252,05 RON
- Valoare atribuită
- 252,05 RON
- Data publicării
- 19.11.2018 10:53
- Termen limită
- 24.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.11.2018 11:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
252,05 RON
din 252,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro