Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHZITIE CLORURA DE CALCIU PENTRU DEZAPEZIRE

Număr anunț
DA21779442
Autoritate contractantă
COLEGIUL "COSTACHE NEGRUZZI" IASI (CUI 4701541)
Furnizor / câștigător
ECO-MOLD INVEST SRL (CUI RO21905894)
Cod CPV
44113910-7 · Materiale de intretinere rutiera de iarna (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.387,50 RON
Valoare atribuită
1.387,50 RON
Data publicării
19.11.2018 10:18
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 12:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.387,50 RON

din 1.387,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.