Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tabla magnetica 120x220 cm

Număr anunț
DA21775609
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ION BARBU (CUI 4364217)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
39292100-6 · Table (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.136,12 RON
Valoare atribuită
1.136,12 RON
Data publicării
16.11.2018 17:20
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 10:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.136,12 RON

din 1.136,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.