Ofertă refuzată Cumpărare directă

scaune

Număr anunț
DA21748910
Autoritate contractantă
COMUNA DESA (CUI 5046696)
Furnizor / câștigător
"GLOBAL NETWORK" SRL (CUI RO14962978)
Cod CPV
39112000-0 · Scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.335 RON
Valoare finală
1.335 RON
Data publicării
14.11.2018 15:14
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.