Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ansmblu sistem actionare pneumatica pentru robotica PN III CTR 210C

Număr anunț
DA21788138
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
AIR TECH SOLUTIONS SRL (CUI RO26821484)
Cod CPV
42124130-4 · Piese pentru masini pneumatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
751,17 RON
Valoare atribuită
751,17 RON
Data publicării
19.11.2018 14:42
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 15:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

751,17 RON

din 751,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.