Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale

Număr anunț
DA21788061
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Teleki Domokosi Gornesti (CUI 17401066)
Furnizor / câștigător
MARBO SECOPROD S.R.L. (CUI RO5768698)
Cod CPV
44410000-7 · Articole pentru baie si bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37,20 RON
Valoare atribuită
37,20 RON
Data publicării
19.11.2018 14:40
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 15:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37,20 RON

din 37,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.