Ofertă acceptată Cumpărare directă

Telefon fara fir DECT Panasonic KX-TG1611FXH, Caller ID, Agenda 50 contacte, Iluminare display,Negru

Număr anunț
DA22265518
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
32552110-1 · Telefoane fara fir (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
83,11 RON
Valoare atribuită
83,11 RON
Data publicării
22.01.2019 13:11
Termen limită
27.01.2019 17:00
Data finalizării
22.01.2019 13:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

83,11 RON

din 83,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.