Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MULTIFUNCTIONAL HP LASERJET PRO M28a
- Număr anunț
- DA22264055
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL PLOIESTI (CUI 2844227)
- Furnizor / câștigător
- SC EVOLUTION PROFESIONAL IT SERVICE SRL (CUI 30282612)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.605,08 RON
- Valoare atribuită
- 2.605,08 RON
- Data publicării
- 22.01.2019 11:46
- Termen limită
- 27.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.01.2019 11:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.605,08 RON
din 2.605,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro