Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Switch, Tastatura, Mouse
- Număr anunț
- DA21423473
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL CRAIOVA (CUI RO4553240)
- Furnizor / câștigător
- ANGELOSOFT COMPUTERS SRL (CUI RO15110168)
- Cod CPV
- 30237110-3 · Interfete de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.175 RON
- Valoare atribuită
- 1.175 RON
- Data publicării
- 09.10.2018 12:30
- Termen limită
- 14.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.10.2018 13:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.175 RON
din 1.175 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro