Ofertă acceptată Cumpărare directă

INLOCUIRE DUZE, VENTILATOR SI ELICE VENTILATOR CAZAN VISION

Număr anunț
DA21405569
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Ion Suhane (CUI 14079633)
Furnizor / câștigător
EXPRO-TURISM-CONSTRUCTII SRL (CUI RO5526210)
Cod CPV
50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.121,68 RON
Valoare atribuită
3.121,68 RON
Data publicării
08.10.2018 08:54
Termen limită
13.10.2018 17:00
Data finalizării
09.10.2018 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.121,68 RON

din 3.121,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.