Ofertă acceptată Cumpărare directă

CLORHIDRAT DE DOPAMINA 5MG/ML 5FI X 10ML ZENTIVA (DOPAMINUM) și PHENHYDAN 250MG/5ML SOL INJ X 5FIOLE

Număr anunț
DA22262860
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA AL JUDETULUI CLUJ (CUI 7489169)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33622100-7 · Medicamente utilizate in cardiologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
321,48 RON
Valoare atribuită
321,48 RON
Data publicării
22.01.2019 10:44
Termen limită
27.01.2019 17:00
Data finalizării
22.01.2019 13:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

321,48 RON

din 321,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.