Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Alimentare cu energie electrica generator electric scoala
- Număr anunț
- DA21786360
- Autoritate contractantă
- Scoala |Gimnaziala Scutelnici (CUI 28129758)
- Furnizor / câștigător
- MGA ELECTRICE CONSTRUCT SRL (CUI RO18268406)
- Cod CPV
- 45317000-2 · Alte lucrari de instalare electrica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.161,79 RON
- Valoare atribuită
- 13.161,79 RON
- Data publicării
- 19.11.2018 13:42
- Termen limită
- 24.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.11.2018 13:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.161,79 RON
din 13.161,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro