Ofertă acceptată Cumpărare directă

antiepileptice

Număr anunț
DA22260428
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica Calugareni (CUI 4322807)
Furnizor / câștigător
UNICAPHARM SRL (CUI RO11255654)
Cod CPV
33661300-4 · Antiepileptice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
791,65 RON
Valoare atribuită
791,65 RON
Data publicării
22.01.2019 08:21
Termen limită
27.01.2019 17:00
Data finalizării
22.01.2019 08:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

791,65 RON

din 791,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.