Ofertă acceptată Cumpărare directă

NPLATE 250MCG PULB PT SOL INJ X 1FL (ROMIPLOSTIMUM)

Număr anunț
DA22260209
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33652300-8 · Imunosupresoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.356,41 RON
Valoare atribuită
16.356,41 RON
Data publicării
22.01.2019 07:53
Termen limită
27.01.2019 17:00
Data finalizării
22.01.2019 13:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.356,41 RON

din 16.356,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.