Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari reparatie acoperis cladire scoala Sibioara
- Număr anunț
- DA21769234
- Autoritate contractantă
- COMUNA LUMINA (CUI 4671807)
- Furnizor / câștigător
- METALICA PRO VEST SRL (CUI RO15433983)
- Cod CPV
- 45261210-9 · Lucrari la invelitoarea acoperisului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.313,70 RON
- Valoare atribuită
- 33.313,70 RON
- Data publicării
- 16.11.2018 11:18
- Termen limită
- 24.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.11.2018 14:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
33.313,70 RON
din 33.313,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro