Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Reparare si intretinere centrale termice - Primaria Municipiului Brasov
- Număr anunț
- DA21695362
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Furnizor / câștigător
- IDMS CENTRAL SRL (CUI RO26117960)
- Cod CPV
- 45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.236 RON
- Valoare finală
- 9.236 RON
- Data publicării
- 08.11.2018 14:07
- Termen limită
- 24.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.11.2018 12:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.