Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE MOTOFERASTRAU

Număr anunț
DA21779695
Autoritate contractantă
Comuna Mogos (CUI 4562460)
Furnizor / câștigător
AGRO-SILVA SRL (CUI RO14657419)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
384,02 RON
Valoare atribuită
384,02 RON
Data publicării
19.11.2018 10:26
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 10:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

384,02 RON

din 384,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.