Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII TIPARIRE BROSURA A5 - proiect 140 DE ANI DE RELATII DIPLOM SI CULT DINTRE ROMANIA SI TURCIA

Număr anunț
DA21415731
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL DUNAREA DE JOS GALATI (CUI 3127255)
Furnizor / câștigător
OPANIS 2006 SRL (CUI RO18589287)
Cod CPV
79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
08.10.2018 15:34
Termen limită
13.10.2018 17:00
Data finalizării
09.10.2018 08:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.