Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 3,4% sub estimat
MOTORINA EURO DIESEL 5
- Număr anunț
- DA22263149
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Mehedinti (CUI 10099816)
- Furnizor / câștigător
- DISTRIBUTIE INDUSTRIALA SI LOGISTICA BUCURESTI (CUI 32303215)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.625 RON
- Valoare atribuită
- 22.815 RON 3,4% sub estimat
- Data publicării
- 22.01.2019 11:01
- Termen limită
- 27.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.01.2019 12:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
22.815 RON
din 23.625 RON estimat
3,4%
Adjudecat la 96,6% din estimat · economie 810 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.