Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii scanare alb-negru format A1 - 0.50 mp

Număr anunț
DA21387206
Autoritate contractantă
ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
Furnizor / câștigător
EXPERTISSA CONSTANTA SRL (CUI RO11603422)
Cod CPV
79999100-4 · Servicii de scanare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420 RON
Valoare finală
420 RON
Data publicării
04.10.2018 11:33
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
09.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.