Ofertă acceptată
Cumpărare directă
scaun Ergonomic
- Număr anunț
- DA22264183
- Autoritate contractantă
- Municipiul Carei (CUI 4481160)
- Furnizor / câștigător
- KOMAROMI SRL (CUI RO5820419)
- Cod CPV
- 39110000-6 · Scaune, produse conexe si piese ale acestora (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 541,17 RON
- Valoare atribuită
- 541,17 RON
- Data publicării
- 22.01.2019 11:52
- Termen limită
- 27.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.01.2019 15:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
541,17 RON
din 541,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro