Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Spalare mocheta birou < 50mp
- Număr anunț
- DA22347102
- Autoritate contractantă
- UM 01924 (CUI 15984869)
- Furnizor / câștigător
- INTEGRATED CLEANING SOLUTIONS SRL (CUI RO32387402)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 200 RON
- Valoare atribuită
- 200 RON
- Data publicării
- 05.02.2019 13:59
- Termen limită
- 10.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.02.2019 14:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
200 RON
din 200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro