Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRESTARI SERVICII INFORMATICE CALCUL DOBANZI

Număr anunț
DA21784672
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI (CUI 4540089)
Furnizor / câștigător
SIRGHI D. FLORIN CONSTANTIN INTREPRINDERE FAMILIALA (CUI RO26145943)
Cod CPV
72600000-6 · Servicii de asistenta si de consultanta informatica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
253 RON
Valoare atribuită
253 RON
Data publicării
19.11.2018 12:51
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 13:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

253 RON

din 253 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.