Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Oferta conform anunt publicitate numarul ADV1039874
- Număr anunț
- DA21423707
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01110 IASI (CUI 4701452)
- Furnizor / câștigător
- MAYBAMA HOLDING S.R.L. (CUI 36885094)
- Cod CPV
- 90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.143,38 RON
- Valoare atribuită
- 4.143,38 RON
- Data publicării
- 09.10.2018 12:39
- Termen limită
- 14.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.10.2018 12:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.143,38 RON
din 4.143,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro