Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ventiloconvector tavan racire/incalzire
- Număr anunț
- DA22261109
- Autoritate contractantă
- S.N. AEROPORTUL INTERNATIONAL TIMISOARA TRAIAN VUIA S.A. (CUI RO11178217)
- Furnizor / câștigător
- FRIGOBONN SRL (CUI RO29409314)
- Cod CPV
- 42511110-5 · Pompe termice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.075 RON
- Valoare atribuită
- 4.075 RON
- Data publicării
- 22.01.2019 09:12
- Termen limită
- 27.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.01.2019 09:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.075 RON
din 4.075 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro