Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acumulator 12V 80Ah, FCG12-80, AGM VRLA

Număr anunț
DA22350887
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02606 BUCURESTI (CUI 24916030)
Furnizor / câștigător
CARANDA BATERII SRL (CUI RO1560677)
Cod CPV
31421000-3 · Baterii cu plumb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
522,69 RON
Valoare atribuită
522,69 RON
Data publicării
06.02.2019 09:36
Termen limită
11.02.2019 17:00
Data finalizării
06.02.2019 13:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

522,69 RON

din 522,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.