Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Capsula filtranta / Filtru pentru apa sterila fara autoclavare 62 zile (necesita statie de andocare)
- Număr anunț
- DA22251036
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
- Furnizor / câștigător
- CHRONOS TRADE MEDICAL SRL (CUI RO34533881)
- Cod CPV
- 42996500-9 · Filtre pentru ape reziduale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.590 RON
- Valoare atribuită
- 2.590 RON
- Data publicării
- 21.01.2019 08:47
- Termen limită
- 27.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.01.2019 10:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.590 RON
din 2.590 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro