Ofertă acceptată Cumpărare directă

PROCURARE PIESE EXCAVATOR

Număr anunț
DA22263970
Autoritate contractantă
COMUNA MUNTENI JUDETUL GALATI(CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI MUNTENI) (CUI 4393123)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI RO13813188)
Cod CPV
43640000-1 · Piese pentru excavatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.469,19 RON
Valoare atribuită
2.469,19 RON
Data publicării
22.01.2019 11:42
Termen limită
27.01.2019 17:00
Data finalizării
22.01.2019 12:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.469,19 RON

din 2.469,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.